Almeda Abazi debuton në muzikë: Dëgjoni këngën e saj të parë

By

Ish-Missi shqiptar Almeda Abazi ka bërë një hap të ri.

Pas pjesëmarrjes në konkurse bukurie, kërcimi e aventurave si prezantuese në ekran, bukuroshja ka hapur një tjetër kapitull.

Bëhet fjalë për atë të këngëtares me publikimin pak minuta më parë të projektit ‘Alabama’ në bashkëpunim me Burak Yeter.

Almeda në këtë projekt këndon në gjuhë angleze.

Ndiqeni të plotë më poshtë bukuroshen e rradhës që iu shtua listës së këngëtareve dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm