S’do ta besoni nga çka ka fobi Samanta

By

Në intervistën e fundit 60 sekondshe të Prive për këtë sezon, ishte Samanta Karavella.

Këngëtarja tregoi se nga çka ka fobi, cila është kënga më e keqe e saj dhe eksperienca më e çuditshme seksuale.

Mos i humbisni përgjigjjet e saj sepse ishin interesante.

Videoja e mëposhtme ua zbulon.

Artikuj të ngjashëm