Paparazzi: Majki, romantik me të dashurën

By

Qëndruan për pak ditë në Dhërmi ku edhe akumuluan bateritë por pushimi për çiftin e ri, Majk dhe Majlinda Zeka mbaroi relativisht shpejt.

Rradha është e rikthimit në kryeqytet ku tashmë nuk po fshihen.

Këngëtari i njohur dhe bukuroshja nga Prishtina janë kapur sot nga Prive.al në rrugët e kryeqytetit nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në një moment romatik, ata janë shfaqur tejet të afërt me dorë në bel dhe përkëdhelje e ledhatime.

Ndryshe, imazhet e sjellura nga Prive.al janë të parat të përbashkëta nga çifti i cili akoma nuk ka bërë paraqitjen zyrtare në rrjete sociale apo forma të tjera. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm