Kësaj here nuk po tall ndjekësit e saj, Rihanna po punon në albumin e ri

By

Kanë kaluar gati katër vjet që kur Rihanna publikoi albumin e saj të fundit, Anti në vitin 2016, dhe fansat janë të dëshpëruar për më shumë.

Rihanna ‘refuzon’ të publikojë albumin e saj të ri

Rihanna u kthye në Instagram me një dhuratë të ëmbël për fansat që është më e mirë se çdo cokollatë ose tufë lulesh: R9 është në rrugës.

Fansat i referohen albumit të nëntë Rihanna-s si “R9”.

Por mbrëmjen e së enjtes, 13 shkurt, Rih na siguroi që ajo me të vërtetë po punon për albumin e saj të ardhshëm dhe tashmë zbuloi se albumi do të shfaqë The Neptunes, ekipi futuristik i produksionit hip-hop i përbërë nga Pharrell Ëilliams dhe Chad Hugo.

Në një foto të ndarë në Instagramin e saj, Rihanna shkrepi një fotografi të një soundboard në një studio ku lexonte “The Neptunes” dhe shkruante “banda. Përsëri në Studio”.

image

Artikuj të ngjashëm