Kallashi ofron 100.000 euro për atë që…

By

Komentohet jashtëzakonisht shumë për format e saj bombastike dhe mënyrën e jetesës.

Por, figurën kontraverse të Kallashit gjithmonë e kanë shoqëruar edhe thashethemet e ndryshme të përhapura mes njerëzve.

Ndër ‘mitet’ më të popullarizuara është ai se Kallashin mund ta ketë çdo kush në shtat Donjetën kundrejt një shume të caktuar të parave.

Për këtë, valltarja e njohur ka vendosur të flasë më në fund në një prononcim për Prive.al.

E pyetur se sa e vërtetë është kjo gjë ajo u shpreh: ‘Unë kurrë nuk kam pasë marrëdhënie me dikë që ka ofruar shuma parash për me pasë trupin tem për 24 orë. Nëse unë vallëzoj përpara atyre që ëndërrojnë me mendjet e tyre e ju dhuroj buzëqeshje kjo nuk do të thotë që bashkë e ndajnë shtratin’

Mes tjerash, ajo pati edhe një ‘selam’ për gjithë ata që kanë fakte se ka kaluar natë me dikë që i ka ofruar para.

“Prej meje i ka 100.000 euro cash fytyrës. Nuk ka kërkush që mndet me më ble me para ose me tentu me më pas në shtrat pa dashuri‘ – përmbylli Donjeta prononcimin e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm