A ka ndonjë papak në jetën e Norës? (Video)

By

Nora Istrefi vjen në Prive për të promovuar projektin e saj të ri “Sa t’kom dasht”. Një prodhim muzikor që u kthye menjëherë në refren të momentit.

Nora flet për këtë rikthim pas një pauze, për të cilën u shpreh se është e vështirë të jesh nënë dhe këngëtare në të njëjtën kohë.

Por tani kur Renee ka bërë disa muaj, Nora solli këngën e re që u komentua jashtëzakonisht shumë. Një ndër fjalët e lirikës që ra në vesh ishte ‘papak’. Për të Nora tha se nuk ka asgjë personale dhe nuk ka ndonjë ‘papak’ në jetën e saj pasi tani është familjare.

Nora u shpreh edhe njëherë pavarësisht faktit se ka shumë thashetheme ato nuk ndikojnë tek ajo./Prive

Artikuj të ngjashëm