Nesër i del ‘Flaka’, Geti dhe Dafina janë fajtorë

By

Nesër i del ‘flaka’ rrjeteve sociale pasi Ghetto Geasy dhe Dafina Zeqiri lansojnë duetin e tyre.

Ata njoftuan se projekti i shumëpritur publikohet me fillim të orës 19:00.

Kjo këngë e cila pritet të jetë hit ka nisur të shpërndahet tashmë në rrjete sociale dhe që tani u bë hit me pak rreshta.

Numërimi prapa sapo nisi…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm