Tuna me urim ‘të veçantë’ ndaj vetes për ditëlindje (FOTO)

By

Tuna po feston sot ditëlindjen!

Këngëtarja ditën e sotme po mbush plot 38 pranvera.

Ajo ndau një kolazh me foto në Instagram për ditëlindjen e saj dhe shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen p9”

 

Kujtojmë që këngëtarja këto kohë është duke shijuar suksesin e këngës “I huj” që e riktheu në bashkëpunim me Cozman.

Projekti muzikor në tre muaj publikim ka arritur të kapë shifrën e 11 milionë klikimeve në platformën Youtube.

 

Shumë urime Tuna! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm