Festë në familjen e Teuta Krasniqit

By

Ditëlindjet gjithmonë janë festat më të bukura të familjes.

E sot më e vogla e Teutës, Kaia po mbush 3 vjet. Teuta hyri në Instagram për të uruar vajzën e saj, e ndër tjera shpjegon me fjalët më të bukura karakterin e vajzës së saj:

“Kaia, nje femije i lumtur vetvetiu, e dashur, e çilter, rrebele, kokeforte, e don pavarsine prej tash, impulsive por qe fal dashuri te pafund. Cdo dite mahnitemi me ty, me te rejat qe meson e i perveteson cdo dite e me shume. Urime ditelindja e 3-te, shpirti i mamit, jeta ime… Paç shendet te plote, dashuri te pafund dhe gezime e mbaresi. Te paçim gjithmone, po kaq te mire dhe te mbare. Dashuria qe na e fal cdo dite, na ben te lumtur gjithe familjen tone. Te duam pa kufi, Tara, mami dhe babi” – shkroi Teuta.

Për ta kuptuar edhe më mirë karakterin e bukur të kësaj vogëlusheje, ja një video që do ju shkrijë së qeshuri:

 

Artikuj të ngjashëm