Kapo me këngë të re

By

Capital T së shpejti sjell një këngë të re. Pas ‘Qka don ajo’ të cilën e solli në bashkëpunim me Gent Fatalin, Kapo përsëri nuk do të vijë solo.

Reperi ka zgjedhur një tjetër emër të ‘rekrutuar’ nga Authentic Entertainment për projektin e ri.

“S’ke ditë’ titullohet kënga e Capital T dhe Granit Dërgutit që do të publikohet shumë shpejt për publikun.

Kujtojmë se për Authentic Entertainment vera e 2015-tës ishte tejet aktive me koncerte të stërmbushura me fansa gjithandej ku flitet shqip. /Prive.al/

https://instagram.com/p/78U1uWSHp1/

Artikuj të ngjashëm