A do ishe martuar me mua po të mos kisha para? Greta Koci lë pa fjalë fansin me përgjigje

By

Me dhjetëra komente ka amrrë ajo në seksionin e pyetjeve përgjigjeve që së fundmi ka lansuar Instagrami.

Thuajse që të gjitha këngëtarja e famshme Greta Koçi i ka publikuar në Instagram, por ne spikatëm njërën ndër to.

Si beqare që është ajo merr mjaft propozime martese, dhe një fans i saji i ka bërë një pyetje interesante këngëtares.

“A do të ishe martuar me mua po të mos kisha makinë dhe para?”, ishte pyetja e tij!

Dhe Greta duket treguar se s’është aspak një vajzë materialiste i është përgjigjur:

“Po të kishe mend do isha martuar! Se mendja bën paranë dhe mendja bën makinën”, ka thënë Greta në deklarimin e saj, duke iu referuar pyetjes paraprake. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm