Menaxheri i ‘Babastars’ zbulon çfarë po ndodh në grup

By

Drama në ‘Babastars’ po vazhdon.

Tashmë është bërë zyrtar fakti i përgjysmimit të grupit.

Pas largimit të Skivit si i pari që pati pakënaqësi, në radhë ishin Agon Amiga, miku mbi 20 vjeçar i Getit dhe Cozman i cili përshëndetjen zyrtare me grupin e bëri dje përmes një postimi në rrjete sociale.

(artikulli vijon nën lajm)

Edhe Cozman i jep lamtumirën Babastars? ‘Këta nuk ishin kërkah’

E më në fund mbi këtë pjesë ka folur edhe Dekorim Sahiti, i njohur për vite si menaxheri i Babastars. Në një komunikim me fansat lojal të grupit në faqen ‘Maniak të Babastars’, të cilin e ka siguruar Prive.al, Sahiti sqaron gjithë çfarë ka ndodhur.

Ai mbetet menaxher i tre emrave, Getit, Majkit dhe Onatit teksa pa paralajmëruar edhe artistë të rinjë që do të bashkëngjiten së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm