Kaitlynn tregon si ra në dashuri me Miley Cyrus: “Isha gjithnjë e tërhequr nga ajo”

By

Për herë të parë, Kaitlynn Carter foli hapur për romancën e saj vorbull me Miley Cyrus.

Në një ese për Elle të botuar të hënën, ylli i Hills shpjegoi sesi ndjenjat e saj ndaj shoqes së saj Cyrus papritmas u kthyen romantike ndërsa të dyja po pushonin jashtë vendit këtë verë pas ndarjeve nga burrat e tyre përkatës, Brody Jenner dhe Liam Hemsworth. (Ajo nuk e emëron Cyrus, sidoqoftë.)

Image result for miley cyrus kaitlynn carter

“Këtë korrik që shkoi, unë shkova në pushime me një shoqe femër; atëherë kuptova, isha dashuruar me të, ”filloi Carter. “Nuk ishte aq e thjeshtë, natyrisht. Por gjithashtu nuk ishte aspak e ndërlikuar ”.

“Deri në atë udhëtim, nuk më kishte shkaur kurrë mendja se unë madje isha e aftë të dashuroja një grua ashtu siç e desha atë,” vazhdoi ajo. “Por pasi reflektova në historinë time romantike, kuptova se kurrë nuk kam pasur vërtet një tip.”

Image result for miley cyrus kaitlynn carter

Carter, 31 vjecare, dhe Cyrus, 26 vjeçare, u u panë për herë të parë duke u puthur në gusht në Itali, rreth së njëjtës kohë që Cyrus dhe Hemsworth njoftuan për ndarjen e tyre. (Cyrus ka këmbëngulur që ajo nuk kishte tradhtuar gjatë martesës së tyre.)

“Ndërsa shoqja ime dhe unë kaluam atë gusht duke udhëtuar nëpër Evropë së bashku dhe duke u përpjekur të kalojmë ndarjet tona përkatëse, lindi romanca ime e parë dhe e vetmja me një grua,” shpjegoi Carter.

“Unë ra aq shumë në dashuri me të sikurse më një burrë më të madh në moshë vitë më përpara,” vazhdoi ajo, duke iu referuar lidhjes së saj me një njeri që nuk i zbuloi identitetin mirëpo shkroi për të në ese. “Ishte po ajo forcë e njohur e natyrës; Nuk kam pse të mendoja për ndonjë gjë ose të mbianalizoja. Thjesht ndodhi dhe ndjehesha shumë mirë. ”

Image result for miley cyrus kaitlynn carter

“Duke reflektuar miqësinë tonë tre-vjeçare, kuptova se gjithmonë tërhiqesha prej saj në një mënyrë ndryshe nga miqtë e mi të tjerë,” shtoi ajo. “Por deri në atë udhëtim nuk më kishte shkuar kurrë mendja për të në një sens romantik.”

Revista PEOPLE konfirmoi në Shtator se Carter dhe Cyrus ishin ndarë, por ishin akoma mike. Cyrus që atëherë është një lidhje me këngëtarin australian Cody Simpson.

Image result for miley cyrus cody simpson

Në ese, Carter tha se ndërsa “ishte jetëshkurtër”, ajo mbeti “përjetësisht mirënjohëse” për lidhjen e tyre “për hapjen e syve ndaj kësaj pjese të pashpjeguar të vetvetes, dhe për frymëzimin e një niveli të ri të vetë-zbulimit dhe çudisë në të gjitha mundësitë e jetës ”.

Burimi: People.com

 

 

 

Artikuj të ngjashëm