Ndeshje basketbolli në SHBA dhe kështu vishet Afërdita Dreshaj (FOTO)

By

Ajo nuk pushoi së qeni elegante dhe e pispillosur as në një ndeshje basketbolli ku lehtësisht pranohesh nëse ke veshur një palë Nike Jordan.

Por këngëtarja e modelja shqiptare Afërtdita Dreshaj, nuk do e lëshonte rastin që para lojtarëve super atraktivë, të dukej seksi.

E shoqëruar nga motra e saj Jehona, këngëtarja ka ndjekur mbrëmë një ndeshje basketbolli.

Ndonëse shpesh e shohim sportive e me atlete, kësaj here Afërdita ka zgjedhur të rrijë mbi taka stiletos, një palë xhinse të ngushta “skinny”, dhe një këmishë me dizajn pepito. /Prive.al

sister life ❤️

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Artikuj të ngjashëm