Noizy gëzon fëmijët jetim në prag të festave të funditit (VIDEO)

By

Me siguri shumë prej jush e keni parë ndihmën që Noizy ka bërë për njerëzit pas tërmetit në Shqipëri.

Reperi iu doli në ndihmë shumë personave që mbeten pa shtëpi dhe ushqim pas tërmetit që mori 51 jetë njerëzish dhe plagosi mbi 650 të tjerë.

Së fundmi, artisti gëzoi fëmijë jetim në Durrës.

Ai iu bëri dhurata në prag të festave të fundvitit dhe këtë e dëshmoi përmes videos të cilën ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm