Zyrtare: Drake sapo u bë burri i ëndrrave, ajo që po përgatit për gruan e ardhshme është e jashtëzakonshme

By

Gjithnjë e kemi parë reperin amerikan Drake, si një burrë të ndjeshëm dhe shumë të kujdesshëm.

Këngët e tij të dashurisë, mënyra se si sillet me gratë e këto elemente, e kanë bërë atë të pëlqyer nga vajzat.

Por s’e keni dëgjuar akoma më të madhen.

Reperi ka treguar se në shtëpi ka një koleksion të çantave Hermes Birkin, modele këto që kushtojnë sa cimet e kokës.

“Ishte një nga ato gjëra që thjesht fillova t’i koleksionoja, po supozoj për gruan me të cilën do të përfundoja një ditë. Kështu që, kamë një koleksion të konsiderueshëm të çantave Hermes për t’ia ofruar dikujt”, ka thënë ai, në një intervistë për Hollywood Reporter. /Prive.al

Image result for birkin bag collection

Artikuj të ngjashëm