Fero konfirmon ndarjen nga Arbenita Ismajli

By

U ndanë, s’u ndanë…

Kështu u raportua për javë të tëra në mediat rozë për Feron dhe Arbenitën, por më në fund reperi ka vendosur të flasë.

Duket se gjithçka ka marrë fund në mes të dyshes, dhe këtë e konfirmoi vet Fero përmes pyetje/përgjigjeve në Instagram, kur dikush e pyeti se a mund të dijmë saktë nese je ndarë apo jo nga bashkëshortja?

“Pooo”, tha ai dukshëm i mërzitur, fansat nuk përfunduan me kaç ata e pyeten edhe se kush kishte gabuar që i kishte quar deri tek ndarja, në të cilën reperi u përgjigja se ishte gabimi i tij që shkaktoi ndarjen./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm