Ndarja nga bashkëshortja: Tjetër zhvillim i ri nga Korab Shaqiri

By

Jeta private e Korab Shaqirit është vënë në spikamë të medias në dy javët e fundit.

Fillimisht u përfol për një ndarje nga bashkëshortja Lulkacela Jashari.

Më pas, u mendua që këto raportime ishin thashetheme për një arsye të vetme – komentet plot dashuri që pasuan në foton e djalit.

Por, ndarja e beftë ka ndodhur dhe për këtë ka tashmë fare pak dilema.

Ka qenë shoku i Korabit ai që ka vulosur këtë zhvillim me një selfie me Shaqirin ku shprehet: ‘Qika, single jena të dy’.

Fotoja është fshirë më pas shpejt por jo aq sa për të mos u ruajtur nga mediat që kanë përcjellë mesazhin në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm