Rasheli na shuan kuriozitetin: Si duket ajo pa grim?

By

Emri i Rashel Kolanecit, vajzës me linja bombastike shpesh mbush portalet.

Veshja e saj, pamja dhe operacionet e supozuara plastike bëjnë xhiro në rrjete në baza ditore.

E përkundër se shpesh tenton të japë përgjigjet e saj, nuk është se shkrimet e tilla ndalen.

Por,vetë bukuroshja ka dhënë përgjigjen e saj së fundmi përmes një fotoje në Instagram.

Ajo është shfaqur pa grim, duke dëshmuar se bukuria e saj nuk fshihet me një pecetë të lagur.

Se si duket Rasheli pa grim të theksuar, fotoja e mëposhtme flet vetë./ Prive.al

Artikuj të ngjashëm