Mihrija godet sërish me veshjen

By

Në verë e në dimër, këngëtarja Mihrie Braha çdo herë krijon lajm dhe tërheq vëmendje me veshjen e saj dhe pozat në fotografi.

E s’kishte se si të ishte ndryshe as kësaj rardhe nga xhirimet e emisionit të saj ‘Odeon’ këtë të shtunë.

Mihrija është shfaqur me taka, kostum serioz dhe kravatë në imazhet e ndara me ndjekësit ku i fton që nesër, ata të jenë para ekranit si cdo të Shtunë tjetër.

Si ju duket Miki në këtë formë? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm