Dua Lipa, një vogëlushe shumë e ëmbël e lozonjare që flet shqip

By

Teksa po i uronte ditëlindjen një mikes së saj, Dua Lipa publikoi një video të fëmijërisë në llogarinë e saj në Instagram, ku numëron shumë se 52 milionë ndjekës.

Teksa ajo luan me grim dhe llak thonjsh, Dua Lipa e vogël dëgjohet tek flet shqip.

Të shumtë ishin ata që komentuan për ëmbëlsinë e këngëtares si vogëlushe dhe nuk iki pa u nënvizuar edhe grimi i saj.

Kur të shihni videon e Duas (më poshtë), do të ndjeheni të frymëzuar t’i kërkoni fotot dhe videot nga fëmijëria juaj.

Në ju urojmë një rrugëtim të këndshëm në rrugën e kujtimeve. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm