Naser Rafuna feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga bashkëshortja

By

Naser Rafuna, që për vite ka luajtur rolet që do mbesin për gjatë në kujtesën tonë, festoi ditëlindjen sot.

Aktori mbushi 41 vjet, dhe në këtë rast special ai pranoi një urim publik nga bashkëshortja e tij Vlora.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e saj në Facebook. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm