Jason Momoa i “Game Of Thrones” shfaqet në publik me gruan 12 vjet më të vjetër (FOTO)

By

Ata janë prindër të devotshëm dhe tejet të dashuruar në njëri tjetrin.

Aktorët, Jason Momoa i njohur për rolin e tij në serialin e famshëm “Game of Thrones”, është shfaqur në publik të mërkurën mbrëma duke mbajtur për dore gruan e tij, aktoren Lisa Bonet.

Çifti që kanë 12 vjet distancë në moshë, pasi Momoa ka 38 vjet e Bonet 50, dukeshin të pasionuar pas njëri tjetrit në tapetin e kuq të ndejës së Cartier në San Francisco. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm