“Na jena njo” bëhet 2…! (FOTO)

By

Paralajmërimin e këngës e bëri në mënyrë mjaft interesante, duke ftuar artistë dhe kolegë të tij të shumtë të numëronin ditët kur do lançohej bashkëpunimi.

Ardian Bujupi dhe Dj Dalool më në fund nxorrën këngë e tyre me titull “Na jena njo” e cila përveq se u pelqye mjaft shumë ajo u shpërnda nga shumë fansa të këngëtarit.

Edhe Ardiani nuk hezitoi të shprendante shumë nga videot që pranonte nga fansat e tij të cilët në mënyra mjaft interesante interpretonin këngën.

Njejt sot, nuk ka lenë pa ndarë me fansat kumtimin e asaj që kënga e famshme e tij “ Na jena njo” ka arritur shifrën e 2 milion klikimeve.

Një këngë mjaft e pelqyer, tingujt e së cilës siq duket do të na shoqërojnë përgjatë gjithë sezonit të verës./PRIVE.AL/
8e141f576cdfa2c79d41e6125e54292bcd8cb987e9f4bd4606612aaac36609a4_full

 

 

Artikuj të ngjashëm