Aktori i njohur bëhet baba për herë të shtatë

By

Alec Baldwin dhe Hilaria Baldwin mirëpritën në jetë fëmijën numër shtatë.

Hilaria hyri në Instagram të shtunën dhe njoftoi se solli në jetë Ilaria Catalina Irena. Në postim, Hilaria zbuloi se vajza lindi të enjten. “Ajo është këtu! Ne jemi shumë të emocionuar t’ju prezantojmë me ëndrrën tonë të vogël të realizuar”, filloi mbishkrimi i Hilaria para se ajo të zbulonte emrin e foshnjës.

Në video, Hilaria shihet e shtrirë në një shtrat spitali duke mbajtur vajzën e saj, e cila lëshon një klithmë të lezetshme. Hilaria emocionohet përpara se të shfaqet një foto tjetër, që tregon Alecin duke shfaqur me krenari gjurmën e vajzës në dorë.

View this post on Instagram

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

“Si ajo dhe unë jemi të lumtur dhe të shëndetshëm”, shtoi ajo. “Vëllezërit e saj Baldwinito po e kalojnë ditën duke u lidhur dhe duke e mirëpritur në shtëpinë tonë. Shumë dashuri për të gjithë ju. Jemi shumë të lumtur që festojmë këtë lajm të mrekullueshëm me ju.”

Aktori dhe Hilaria janë tashmë prindër të Carmen, 8, Rafael, 7, Leonardo, 5, Romeo, 4, dhe Eduardo, 1. Çifti mirëpriti fëmijën e tyre më të vogël, Lucia 1-vjeçare, nëpërmjet një surrogate.

 

Artikuj të ngjashëm