Del promo: Sezoni i ri i ‘KUWTK’ një dramë e vërtetë

By

Sezoni i ri i  “Keeping up with the Kardashians” është pothuajse këtu – dhe, nga pamja e një traileri të ri të lëshuar sot, nuk do t’ia lë keq sa i përket dramave.

Ndonëse sezoni i 16-të ishte kryesisht i përfunduar para se të shpërthente lajmi i Ëoods Jordyn dhe Tristan Thompson, duket se sezoni do të shfaqë Khloé Kardashian dhe skandalin e parë të mashtrimit Thompson.

Por skandali i parë i mashtrimit duhet të sigurojë dramë të mjaftueshme për të kaluar një sezon. Në prill të vitit 2018, pak ditë para se Khloé të lindte vajzën e tyre të vërtetë, fotografitë dhe videot u shfaqën nga Thompson duke u afruar me vajza të tjera. Megjithëse nëna e re fillimisht fali lojtarin e basketbollit, ajo përfundimisht vendosi të mos shpërngulej në Cleveland në vjeshtë për të qenë me të.

Klipi nga promo kryesisht fokusohet në Khloé, i cili e hap rimorkionën në një zë, ku ajo mund të dëgjohet duke thënë, “Ai thjesht thith se duhet të jetë aq publik. Unë nuk jam vetëm një shfaqje televizive. Si, kjo është jeta ime! “

Në një tjetër sekuencë, Khloe dëgjohet duke thënë: “Familja ime u shkatërrua!”

Në një tjetër skenë të nxehtë, Khloé bërtet “Gënjeshtar!” në telefonin e saj ndërsa është e ulur në një tryezë.

“Ndonjëherë bota harron të jetë mirë dhe se ne jemi duke kaluar nëpër diçka,” thotë Khloé në fund të klipit.

Momente të tjera dramatike në promon paralajmëruese përfshijnë Kim Kardashian duke thënë se planet e burrit të saj Kanye West për të shkuar në Çikago mund të jetë një “pikë e thyer” për të.

Kourtney Kardashian gjithashtu shihet duke thënë se ajo ka qenë vetëm në dashuri me personin “një”, pikërisht përpara një klip të ish të saj, Scott Disick.

Sezoni më i ri i “Keeping up with the Kardashians” nis me 31 Mars.

Artikuj të ngjashëm