Shikoni se si shijon djali i Çiljetës koncertin e nënës së vet (VIDEO)

By

Shumë kujt mund ti ketë shkuar në mendje që gjatë mbrëmjeve dhe koncerteve muzikore Çiljeta angazhon ndonjë babysiter për tu përkujdesur për djalin e saj te vogël.

Por jo, Fernando duket të jetë teper i interesuar për te ndjekur nga afer performancat e mamit të tij të cilat janë aq elektrizuese.

Mbase menaxheri i saj mund të luaj rolin e kujdestarit të djalit mirëpo këtë gjë po e bën nga zona e publikut të saj.

“Ka lezet kshu vje Çuni shef mamin ne koncert  lum si unaaaaa xhanidemika përvec menaxher je dhe super bebysiter” – shkruan Çiljeta përkrah videos së publikuar./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm