E kemi parë në skenë duke performuar, por s’e patë Dua Lipën si profesioniste në boks! (VIDEO)

By

Lëvizjet e saja s’kenike nuk lënë vend për diskutim ngase ajo është një yll i vërtetë në binë. Këtë e ka dëshmuar në dhjetëra koncerte nëpër turnetë botërore që ka mbajtur së fundmi.

E edhe performanca e saj në koncertin e organizuar nga Sunny Hill në Kosovë, ishte një sukses dhe Dua Lipa dha maksimumin me vallëzim e lëvizje skenike.

Të pasmet më të mira në botë: Dua Lipa ia kalon edhe Nicki Minaj, Kim Kardashian e Jennifer Lopez

Por këngëtarja për atë fizik tejet fit që ka, nuk është se nuk punon fort. Pavarësisht se mund t’i kenë ndihmuar gjenet e mira, ajo punon për atë ABS në stomak dhe ato këmbë të bonifikuara.

Së fundmi ajo ka publikuar një video me të cilën na çuditi të gjithëve.

Dua Lipa qenka një boksiere shumë e zonja dhe nga momenti i trajnimit, ajo ka vendosur të ndajë këtë pjesë të jetës së saj me ndjekësit në Instagram që nuk janë hiça më pak se 16 milionë.

Lipa qenka një boksiere shumë e zonja, por a do matej dikush në ring me të? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm