Përtej Instagram-it: Prive kap Getin e Marinën teksa lënë Miamin (FOTO)

By

Tashmë jemi njoftuar me pushimet e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca përtej oqeanit

Në prag të sezonit me koncerte, Geti i ka ndarë pak ditë për personin e zemrës pas disa javëve ‘rekord’ të qëndrimit vetëm në Shqipëri e Kosovë.

Nga këto pushime për dy ditë kemi parë mjaft falë postimeve të vazhdueshme nga prezantuesja bukuroshe dhe lideri i Babastars, por në një tjetër dimension ua sjellim vetëm ne.

Prive.al ka arritur të siguroj një fotografi të çiftit në Miami teksa tentojnë në recepsionin e hotelit të merren vesh me personelin, sipas të gjitha gjasave në largim për Cancun të Meksikës ku do qëndrojnë për pjesën e mbetur të pushimit.

Më poshtë fotografia.

Artikuj të ngjashëm