Kush po e keqpërdorë emrin e Leonora Jakupit?

By

Këngëtarja Leonora Jakupi po ballafaqohet me keqpërdorimin e emrit të saj në rrjete sociale.

View this post on Instagram

E paskam harru edhe kete foto 😆 @sellmakasumoviq @kacilleshi @artonhumolli_photography

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Konkretisht në Facebook, në një faqe që mbanë emrin e Jakupit po premtohen 15 telefonë të llojit iPhone.

Ky “giveaway” është i rrejshëm dhe bëhet vetëm për të përfituar duke mashtruar ndjekësit me emrin e këngëtares.

Për këtë arsye, Leonora ka nisur të bëjë thirrje përmes Instagram-it që e menaxhon vetë që të bëhet “report” ky profil që keqpërdorë emrin e saj.

Nëse keni kohë, një ndihmesë e vogël përmes “report” për ta mbyllur llogarinë do ishte mëse e mirëseardhur për këngëtaren.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm