Cila ishte dhurata e parë që Gjiko ia bëri Elitës? (VIDEO)

By

Gjiko dhe Elita së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Prezantuesja e njohur shqiptare është shtatzënë dhe po pret një vajzë.

Ajo vjen nesër në Prive në rubrikën ‘5 datat’ për të folur për gjithçka që ka shumë rëndësi për të.

Cila ishte dhurata e parë që Gjiko ia bëri asaj dhe shumë gjëra të tjera i kuptoni nesër duke filluar në orën 22:00 në Klan Kosova, Prive me Liberta Spahiu./Prive.al

Artikuj të ngjashëm