JA ÇFARË DHURATE I BËRI VETES, BLUNT! (FOTO)

By

Dyshja Blunt dhe Real 1 nuk ndalen asnjëherë. Për ta nuk ka sezon madje gjatë gjithë kohës janë në koncerte.

E nga këto të ardhura mesa duket Blunt ka vendosur ti bëj vetes një dhuratë.

Artisti ka blerë një veturë të re të tipit ‘Range Rover’ .

Në aspektin professional Blunt dhe Real ka publikuar bashkëpunimin me Butrintin ‘Ki me lyp’./Prive.al

Blunt

Artikuj të ngjashëm