Pas dasmës, kjo është befasia e bashkëshortit për Afërditën (FOTO)

By

Bukuroshja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë!

Pas një muaji me plot festë, Afërdita dhe hokeisti cek Jakub Kindl i thanë po njëri-tjetrit në altar.

E befasitë me kaq nuk kanë mbaruar.

Në një jetë si në përralla, sportisti çek e ka surprizuar gruan e tij shqiptare me një udhëtim drejt një destinacioni magjik për muajin e mjaltit.

‘Dhe kjo është befasia e muajit tim të mjaltit. Nuk kam ditur gjë’ – shprehet Dreshaj në postimin e bërë.

Pushime të mbara! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm