Kthim në kohë: Afrona kujton fillimin e lidhjes me Bleron

By

Ka kohë që janë lidhur ndërsa këtë dashuri e kurorëzuan me fejesë gjatë vitit të kaluar, kur në edicionin festiv të vitit të kaluar të Prive, ai edhe i propozoi.

Bukuroshja kosovare Afrona Dika, ka publikuar një fotografi me të fejuarin e saj, këngëtarin Blerim Muharremi në Instagram, duke e kujtuar këtë si një moment nga e kaluara.

Meqë kanë kaluar tri vjet që nga ky moment, kjo fotografi shënon edhe fillimet e lidhjes së tyre.

Përderisa Blero ishte i martuar më parë me aktoren Teuta Krasniqi, Afrona është vajza e parë me të cilën ai e bëri publike lidhjen e cila vazhdon të jetë e qëndrueshme.

Por, asnjëri nga ta nuk ka folur për planet e së ardhmes dhe as për martesë. /Prive.al

Back to the old times❤️ #throwback #sumer2015 #lovequotes @bleromuharremi

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Artikuj të ngjashëm