Çifti i njohur shqiptarë shumë i lumtur në krahët e njëri-tjetrit! (Foto)

By

Nëse i ndiqni në llogaritë e tyre online, mund ti shihni se sa të lumtur janë në krahët e njëri tjetrit modelja, Heidi Lushtaku dhe bokseri Robin Haxhi Krasniqi.

Të njëjtën gjë e kanë reflektuar edhe në postimin e bërë para pak minutash. Në imazhin ku shihet Robin teksa puth në ballë Lushtakun ka shkruar: “Jetë e lumtur”.

Përpos lumturisë, çifti janë edhe shumë suportues në karrierën e njëri-tjetrit e kjo duket se po i mban shumë të bashkuar ata./Prive.al

⭐️ #happylife

A post shared by Robin_Krasniqi (@robin_krasniqi) on

Artikuj të ngjashëm