Trajtimi i veçantë që bën Leonora Jakupi (FOTO)

By

Përkundër viteve që kalojnë, ajo mbetet ende me pamje të freskët për të cilën shpesh pyetet mbi ‘sekretin’.

Mirëpo tretmanet e Leonora Jakupit as nuk nisin e as nuk mbarojnë vetëm me fytyrën.

Këngëtarja kujdeset që të sfidojë vitet edhe në duart e saj.

Në rrjete sociale, ajo ka zbuluar tretmanin special që bën për këtë qëllim.

Leonora i nënshtrohet trajtimit me parafinë i cili krijon një lloj pengese në lëkurën tuaj që ndihmon në mbajtjen e vajrave që trupi juaj prodhon në mënyrë natyrale.

Dylli parafinë është  efektiv në qetësimin dhe zbutjen e të çarave në duar dhe këmbë dhe shërimin e lëkurës së thatë e të plasaritur përfshirë edhe thembrat. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm