Puthje Hollywoodi: De Niro nuk e kurseu nga një “smock” aktoren Meryl Streep

By

Të martën mbrëma, aktorja e njohur amerikane Meryl Streep fitoi çmimin si Aktorja më e mirë nga National Board Of Review Awards.

68 vjeçarja dukej e sofistikuar dhe shumë shik në një fustan të zi përderisa u ngjit në skenë për ta marrë çmimin.

E në podiumin e kësaj ceremonie, ajo u prit nga aktori legjendar Robert De Niro, i cili i dha një puthje të madhe yllit të filmave.

Dyshja janë edhe miq të vjetër pasi kishin luajtur bashkë në filmin Deer Hunter, e kolegu i Streep i dha asaj një puthje në buzë, vetëm shkaku i afërsisë që kanë me njëri tjetrin. /Prive.al

Surprise smooch! Robert De Niro planted a kiss on Meryl Streep as she won best actress at the National Board Of Review Awards in New York on Tuesday

 

 

 

Artikuj të ngjashëm