Loredana shpallet “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA

By

Loredana edhe një herë u shpall “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA.

Kjo është hera e tretë që reperja shumë e famshme rrëmbeu këtë çmim.

Ajo ishte e shoqëruar nga miqtë e saj dhe lajmin për fitoren e ka shpërndarë edhe në Instagramin e saj.

Për dukjen e saj u përkujdes Sellma, ndërsa zgjodhi një veshje interesante për pjesëmarrje në spektaklin e udhëhequr nga Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi.

Artikuj të ngjashëm