Adelina gabon me “photoshop”: Ndjekësit ia vërejnë ndërhyrjet

By

Se Adelina Tahiri ka një trup për t’u pasur lakmi, kjo nuk ka asnjë dyshim.

View this post on Instagram

🧿 nazar 🧿 dhe 👃 3 her 😍

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Këngëtarja e njohur na ka mahnitur me rikthimin e shpejtë në linjat e dikurshme pas shtatzënisë, përvojë që e ka ndarë me publikun duke zbuluar në rrjete sociale të gjitha regjimet e produktet e përdorura për humbjen e peshës.

Por përkundër këtij fakti, duket se sërish ajo e ka parë të nevojshme që fotografive nga jugu i Shqipërisë ku po pushon t’iu japë një dorë “photoshopi”.

Shikojeni mirë!

 

View this post on Instagram

 

💵

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

I vërejtët lëshimet?

Pjesën e krahut dhe të barkut, këngëtarja duket ta ketë modifikuar në mënyrë joprofesionale pasiqë shtrembërimi i derës dhe ollukut të ujit janë mëse evidente.

Intervenimet kanë shkaktuar reagime të ndjekësve në Instagram, gjë që nuk i ka bërë përshtypje këngëtares as për të fshirë komentet e as për ta fshirë foton. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm