Kjo është nëna e Shkurta Gashit! (Foto)

By

Një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore Shkurta Gashi ka zgjedhur 8 marsin, ditën ndërkombëtare të gruas si dhe siç nihet ndryshe edhe si dita e nënës tek ne për të prezantuar personin e shtrenjtë të saj.

“Gëzuar nëna ime” është diçitura që shoqëron portretin e nënës së këngëtares në instagram.

Në planin muzikor Shkurta para dy muajsh ka lançuar videoklipin e baladës ‘Nuk të fal’ të punuar nga ajo dhe studio Elephant.

Ky produksion deri më tani ka regjistruar 1 milion e 600 mijë shikime./Prive

nana shkurta

Artikuj të ngjashëm