Flet sërish Kejsi: Mbaj akoma mbiemrin e Stresit (FOTO)

By

Pas intervistës së Stresit në emisionin NIN në Klan Kosova, ku reperi tha se edhe pse është ndarë me Kejsin, ajo akoma mbanë mbiemrin e tij.

Por pas kësaj deklarate të tij, në instastory të Kejsit pamë një foto të ID-së në të cilën nuk figuronte mbiemri i ish-burrit por i vajzërisë.

Megjithatë Kejsi ka folur sërish duke i lënë koment njërës nga llogaritë zyrtare të Revistës Who.

Ajo tha se nuk është divorcuar dhe se akoma mban mbiemrin e tij.

Lexojeni të plot komentin e saj më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm