Morena Taraku ka një premtim për Stresin dhe lojën e tij brenda BBVK

By

Një nga përkrahësit më të mëdhenj të Stresi në BBVK është padyshim Morena Taraku.

Dyshja ka një shoqëri shumë të afërt sa që i referohen njëri tjetrit me vëlla dhe motër.

Ndërkaq, Morena ka ndarë një tjetër postim në Instagram dedikuar Stresit.

Ajo po bën tifo që ai të arrijë në finale dhe madje të fitojë duke shkruar, “Ti do të qeshësh i fundit, Të premtoj”.

Shihni më poshtë postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm