Eros Grezda bëhet baba (FOTO)

By

Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda është bërë baba.

Ai e zbuloi vet lajmin në rrjete sociale ku edhe ka postuar foton e parë të fëmijës së tij me gruan Ajsel.

Djali quhet Kian.

Ndryshe, Erosi s’ka treguar nëse foshnja lindi sot dhe nuk dha as detaje të tjera në lidhje me lindjen.

Urime për çiftin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm