Gëzuar për Argjentina Ramosajn!

By

Këngëtarja shumë e dashur, Argjentina Ramosaj, po feston sot ditëlindjen. Ajo mbushi 31 vjet dhe urimet e bukura nuk munguan për të.

Bashkëshort i saj, Dukagjin Fetahu, i dedikoi një postim në llogarinë e tij në Instagram, për të uruar ditëlindjen e saj.

“Urime ditëlindjen zemra ime! @argjentinaramosaj T’uroj gjitha t mirat n ket bot t dua shum 💘Faleminderit qe egziston♥️ Mke bo njerin ma tlumtur nket bot”, shkruan ai në postimin e tij.

View this post on Instagram

A post shared by Dukagjin Fetahu 🇬🇧 (@dugiannex)

Urime të sinqerta, ajo mori edhe nga Beatrix dhe Alban Ramosaj, të cilët u drejtuan në Instagram për të uruar këngëtaren. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm