Kështu dukej Majki në vitin 2000 (FOTO)

By

Reperi Majk jo rrallë bëhet nostalgjik dhe rikthimet në kohë i ka të shpeshta.

Ai poston foto nga fëmijëria e tij me shokë, në shkollë e duke luajtur futboll.

Njësoj ka vepruar edhe sot kur ka postuar një imazh nga viti 2000 ku bashkë me shokët e tij shihet të ketë qenë në rrjedhat e muzikës rep.

Në këto imazhe Majki nuk dallon shumë nga sot dhe kur krahasohet me disa foto të tjera me flokë më të gjata si futbollist i një prej ekipeve të kryeqytetit. /Prive.al/

Screenshot_2016-04-25-20-12-23

Artikuj të ngjashëm