Cila këngëtare është mikesha e ngushtë e Lorit ?!

By

Jetën private nuk e shpalos asnjëherë dhe në shtyp zë vend vetëm me projektet e saj artistike.

Por, këngëtarja Lori përditshmërinë e saj e shpalosi mbrëmë në rubrikën Videoselfie të emisionit NIN në Klan Kosova.

Dita e saj nis me një kafe bashkë me Violeta Kajtazin, mikeshën e saj të ngushtë e cila njëkohësisht është edhe fqinje në banesë.

Më pas, vizita te studio Sellma ku rregullohet është e pashmangshme për Lorin teksa punët vazhdojnë në studio ku përgatit projektet e reja muzikore.

Një rutinë e Lorit përmbyllet me një darkë në një prej restoranteve të kryeqytetit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm