Kida është kopje e nënës së saj! (FOTO)

By

Nëna e Kidës, Valentina po feston ditëlindjen, dhe më këtë rast këngëtarja ndau disa fotografi për të uruar nënën e saj për ditën e veçantë.

Në fotografinë  e parë nëna e saj shihet në veturë, dhe Kida shkruan: “Shume urime ditëlindjen jeta jem, jom ma e lumtura në botë që e kam ni nanë si ti, të dua mas shumti”.

No description available.

Postimi pasardhës i këtij ishte një fotografi nënë e bijë të përqafuara. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm