Ky truk i Liberta Spahiut do u vijë në ndihmë sa herë që palosni rroba

By

Një nga problemet më të mëdha nuk është palosja e rrobave, është hapësira e kufizuar ku do t’i fusim ato.

Së fundi me anë të një videoje në TikTok, moderatorja shumë e ndjekur, Liberta Spahiu na prezantoi me një mënyrë palosjeje që do të na kursejë shumë hapësirë, kohë dhe përfundimisht nerva.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë videon e saj në TikTok. /Prive.al

@liberta.spahiuFolding sweats, clothes organization 🤓 #tiktokkosova #fyp #tiktok #hacks #sweats #tricks

♬ оригінальний звук – Fashionista

Artikuj të ngjashëm