Edhe i dashuri i Dua Lipës e mbështet Vjosa Osmanin si presidente

By

Vjosa Osmani, presidente e Kosovoës, mori mbështjetje të madhe edhe nga komuniteti i artistëve.

Së fundmi, lajmin se ajo është zgjedhur e para e shtetit, e ka shpërndarë edhe i dashuri i Dua Lipës, Anëar Hadid në llogarinë e tij në Instagram.

Ai nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim por vetëm se e ka postuar mazhin në Instagramin e tij. Sidoqoftë kjo është një mbështetje shumë e madhe nga modeli i njohur pasi shumë njerëz e ndjekin në rrjete sociale dhe fal tij  mund ta njohin edhe Kosovën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm