DJ Regard i nominuar në “The Brit Awards 2021”

By

Regard ka arritur që më këngën e tij ‘Secrets’ në bashkëpunim me artisten RAYE të nominohet në kategorinë “British Single”.

Ndërkaq lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ku ka shkruar se nuk arrin ta besoj se ka arritur të nominohet në një nga kategoritë e eventit më të madh britanik

“Nuk mund ta besoj që ‘Secrets’ është nominuar për “British Single” në këtë edicion të Brits. Unë vetëm dua të them faleminderit të gjithëve kaq shumë për mbështetjen time, kjo nuk do të ishte e mundur pa të gjithë ju dhe jam përgjithmonë mirënjohës për të gjithë fansat në të gjithë botën. Dashuri për Raye për vokalet mahnitëse”, shkroi ai. /Prive.al

May be an image of 1 person and text that says 'NOMINATED BRIT B AWARDS 2021 BRITISH SINGLE'

Artikuj të ngjashëm